Alumini

Jesteśmy społecznością studentów, których łączą wspólne pasje oraz chęć podejmowania ambitnych wyzwań.

Karol Lasota

Ape koordynator 2014/16, bpia członek teamu, board w 2014, rok dołączenia 2013

Squash, koszykówka, Europa Universalis 4

Mike Knapik

Dołączenie 2010; w 2011/12 byłem Prezesem. Działałem Akademia Giełdowa, Emerging Europe (czy cos takiego) i inne projekty.

Piano playing 👻

Dominik Swadzba

jeśli chodzi o KI to działałem tylko przy jednej konferencji, nie pamięta nic bo to było 8 lat temu ale ziomek jest koootem

Kitesurfing i Skiing

Rozpocznij współpracę z Klubem Inwestora

Nawiąż współpracę

Jędrzej Małolepszy

Od 2017 roku założyciel BillTech, gdzie kieruje zespołem odpowiedzialnym za wdrożenia i relacje z Bankami, FinTechami oraz Masowymi Wystawcami Faktur. Od 2022 roku Założyciel DoubleData, gdzie odpowiada za rozwój sprzedaży w segmencie enterprise. Od 2018 orku członek Rady Nadzorczej Neo Hospital, szpitala oferującego innowacyjną opiekę medyczną w zakresie ginekologii, urologii i chirurgii onkologicznej.

Do 2017 Jędrzej był częścią zespołu inwestycyjnego na region CEE w brytyjskim funduszu private equity Bridgepoint. Wcześniej doświadczenie w nowych technologiach zdobywał w amerykańskiej firmie Uber. Zaraz po studiach dołączył do zespołu fuzji i przejęć bankowości inwestycyjnej w Rothschild & Co.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Singapore Management University

Rok dołączenia rok akademicki 2012/2013, W 2013 roku wybrany do Zarządu SKNKI na rok akademicki 2013/2014. Członek Projektów / koordynator: Focus on Forex (2012), APE (2013)

Mikołaj Konior

Dołączyłem w 2014 (na drugim roku), Byłem koordynatorem BPIA II edycja, Członkiem zespołu robiącego PE Academy

EY/McKinsey/Montagu/GS internships i potem Mckinsey/Innova/CVC FT roles
SGH - MIESI 2013-2016; HEC Paris Msc Int. Finance 2016-2018
kolarstwo dlugofystansowe (Vietnam-Polska 15kkm w 6m / Silk Road Mountain Race w 2021);
szybownictwo (licencja)

Sebastian Jasinowski

Rozpocznij współpracę z Klubem Inwestora

Dołącz

Dominik Uchnast

Do Klubu Inwestora dołączył w 2016 roku.
W pierwszych latach organizował projekt Akademii Giełdowej oraz Akadamii Private Equity. W latach 2018-2019 pełnił rolę mentora i oceniającego w procesie rekrutacji.

Absolwent studiów licencjackich o specjalizacji Finanse Przedsiębiorstw w Szkole Głównej Handlowej, w czasie których odbył wymianę na National University of Singapore.
Alumn XV edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego Fundacji im. L. Pagi. Finalista CFA Institute Research Challenge.
W czasie kariery zawodowej Dominik przeplatał doświadczenia w bankowości inwestycyjnej i konsultingu strategicznym. Na początku kariery pracował w PwC, Rothschild & Co oraz Innova Capital. Obecnie rozwija karierę w konsultingu strategicznym w BCG.
Miłośnik rowerów latem oraz skitouringu zimą. Gdy pogoda nie pozwala na wcześniejsze atrakcje jest stałym bywalcem siłowni.
Aktywny obserwator polskiej sceny startupowej, trendów technologicznych i tematyki AI.

Klaudia Babra

Rok dołączenia 2013, focus on forex i ape z tego co pamiętam

tenis, hiking i border collie training

Jakub Wilk

Rok dołączenia 2016, koordynator projektu Akademia Giełdowa 2018

Odbywał staże w venture capital, Deloitte i Boston Consulting Group. Obecnie pracuje w londyńskim biurze L.E.K. Consulting, firmie specjalizującej się w doradztwie strategicznym
Gotowanie
Podróże (backpacking po Azji, Ameryce Południowej)
Inwestycje giełdowe
Geopolityka

Dołącz do Klubu Inwestora

Dołącz

Mikołaj Skubina

Rok dołączenia do KI: 2014
Projekty KI: Akademia Giełdowa, Focus on Forex, Prezes Klubu Inwestora

2013-2016 Licencjat Finanse i Rachunkowość @ SGH
2016-2018 Magister Finanse i Rachunkowość @ SGH
Udział w 9 różnych akceleratorach dla startupów, m.in. Startup Hub Poland, VC Leaders, WeWork Labs Agile Project Management Practitioner
IPF Group - Wycena i sprzedaż portfeli wierzytelności, budowanie produktów fintech, in-house consulting dla grupy kapitałowej
The Heart Tech - Scouting i łączenie startupów z CVC i innymi partnerami korporacyjnymi
Techwise - Venture building, testowanie hipotez produktowych, budowa MVP produktów
Soundly - Własny startup w obszarze rozrywki, bez Product-Market Fit
Skubina Startup Consulting - własna działalność doradcza, udzielanie porad dot. podstaw biznesu dla początkujących przedsiębiorców
EeoEeo - Własny startup w obszarze komunikacji kryzysowej, nie znalazł Product-Market Fit
Timeqube - Własny startup w obszarze produktywności - rozwiązania hardware pod marką Timeqube oraz rozwiązania AI pod marką Meetra.AI
Triathlon czyli pływanie, rower i bieganie.
Produkcja muzyki elektronicznej.
Lego - własne, customowe buildy.

Bartek Ćwiertniak

rok dołączenia 2016, w 2017 koordynowałem AG razem z Kuba Wilkiem, pięć razy byłem mentorem podczas rekrutacji

geografia, gospodarka i ekonomia rozwoju

Olek Papadopulos