Kontakt

Rekrutacja do Klubu Inwestora

W taki sposób przebiega rekrutacja do Klubu Inwestora

1

Formularz rekrutacyjny

Na pierwszym etapie oceniane są posiadane kompetencje, doświadczenie oraz zainteresowanie inwestycjami. Formularz pozwala na wstępną selekcję kandydatów i dostrzeżenie tych najbardziej dopasowanych do profilu działalności organizacji.

2

Rozmowa

Kandydaci mają szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności oraz wiedzy. Rozmowa pozwala na poznanie słabych i mocnych stron kandydatów, ocenę predyspozycji do pracy zespołowej i motywacji do aktywnego działania w organizacji. Podczas rozmów wykorzystywane są pytania behawioralne, a także testujące kreatywność.

3

Zespołowa wycena spółki

Ostatni etap rekrutacji polega na kompleksowej analizie spółki, a następnie jej wycenie (wycena DCF i mnożnikowa) oraz przygotowaniu rekomendacji inwestycyjnej w 4-osobowych zespołach. Każdy zespół otrzymuje mentora – doświadczonego Członka Klubu Inwestora. Praca zespołowa trwa ok. 2 tyg. i jest zakończona prezentacją przed Zarządem i Członkami Klubu. Na ocenę końcową poszczególnych kandydatów wpływa: prezentacja i umiejętność obrony przedstawionej rekomendacji oraz całokształt pracy zespołowej.

Dołącz do nas

O Rekrutacji

Co roku Klub Inwestora zasila ok. 50 nowych członków, którzy przeszli kilkustopniowy proces rekrutacji oraz zostali wybrani spośród kilkuset aplikujących (średnio 8 aplikacji na jedno miejsce).

 

Proces rekrutacji składa się z trzech etapów. Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza rekrutacyjnego, w którym kandydaci prezentują swoje motywacje i zainteresowania. Następnie wybrani kandydaci przechodzą do etapu rozmów rekrutacyjnych, gdzie mają okazję spotkać się z doświadczonymi członkami i alumnami Klubu. Ostatecznym wyzwaniem są prezentacje, podczas których kandydaci demonstrują swoje umiejętności i wiedzę.

O nas

Harmonogram rekrutacji

Rekrutacja odbywa się raz do roku, początkiem każdego roku akademickiego

Wrzesień - Październik

Formularz rekrutacyjny
28.09 - 08.10
Rozmowy rekrutacyjne
14.10 - 16.10
Szkolenia z wyceny DCF i mnożnikowej
19.10 - 20.10
Prezentacje grupowe
30.10 - 31.10

Listopad

Wyjazd integracyjny
10.11 - 12.11

Dlaczego warto do nas dołączyć

To tylko część z benefitów jakie niesie członkostwo Klubu Inwestora. Zaaplikuj i sam się o tym przekonaj, czekamy właśnie na CIebie!

Organizacja projektów z wieloletnią tradycją

Wspólne przygotowania do konkursów studenckich

Współprace z firmami będącymi liderami w swoich branżach

Ambitni i inspirujący członkowie klubu

Niezapomniane integracje

Liczby osób w procesie rekrutacyjnym*

0
1 etap
0
2 etap
0
3 etap

Osoby aplikujące*

0
%
I SL
0
%
II SL
0
%
inni

*dane dotyczą przeprowadzonej rekrutacji do Klubu Inwestora w roku akademickim 2023/24

Rozpocznij współpracę z Klubem Inwestora

Jesteśmy społecznością studentów, których łączą wspólne pasje oraz chęć podejmowania ambitnych wyzwań.

Dołącz
Polityka Prywatności
Projekt strony internetowej stworzony przez Agencję UX Wzór
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram