British Polish Investment Alliance

Konferencja o tematyce międzynarodowych inwestycji kapitałowych oraz udział w LSE PEF

Projekt składa się z dwóch głównych części. Pierwsza z nich to konferencja, która odbywa się w Ambasadzie Wielkiej Brytanii w Warszawie. Podczas tego wydarzenia uczestnicy mają możliwość wysłuchania prelekcji oraz paneli dyskusyjnych związanych z tematyką rynków kapitałowych oraz skupiających się na relacjach Polski z Wielką Brytanią.

Druga część projektu obejmuje wyjazd 25 członków Klubu Inwestora. Podczas tej części projektu, studenci biorą udział w LSE SU Polish Economic Forum, gdzie mają okazję nawiązać kontakty z wybitnymi jednostkami ze świata biznesu. Ponadto, mają okazję odwiedzić siedziby największych banków inwestycyjnych, funduszy private equity oraz innych instytucji finansowych w Londynie.

Partnerzy korporacyjni

Katarzyna Olbryś

British-Polish Investment Alliance (BPiA)

Kontakt z koordynatorką

Ivetta Łapińska

British-Polish Investment Alliance (BPiA)

Kontakt z koordynatorką

Rozpocznij współpracę z Klubem Inwestora

Jesteśmy społecznością studentów, których łączą wspólne pasje oraz chęć podejmowania ambitnych wyzwań.

Dołącz